Світло Євангелії: Дарунок для дітей - Січеславська Просвіта

Світло Євангелії: Дарунок для дітей

Іноді Січеславська Просвіта отримує подарунки від партнерів як знак визнання та підтримки нашої діяльності.

У цьому році книжковий інтернет-магазин “Наш Формат” безкоштовно передав нам 100 примірників книги “Дитяча Євангелія” видавництва «Абабагаламага».

Це видання містить оповіді про Ісуса та багато ілюстрацій, створених майстром сучасної української книжкової графіки, Костянтином Лавро.

Команда Січеславської Просвіти передала це видання дітям у звільнених селах Миколаївської та Херсонської областей під час наших гуманітарних виїздів до дев’яти громад.

Це перше видання Євангелії для дітей, яке отримало письмове благословіння Предстоятелів усіх найбільших традиційних християнських церков в Україні. Надзвичайно важливо, що українські діти матимуть змогу читати Вічну Книгу без поділів на церковні конфесії. Від нинішніх юних читачів залежить, наскільки швидко в Україні, колисці християнства Центрально-Східної Європи, створиться Єдина Помісна Українська Церква. Адже саме за єдність усіх християн молився Ісус Христос в Гетсиманському саду.

Сергій Тютюнник, Посад-Покровське — село в Україні, у Чорнобаївській сільській громаді Херсонського району Херсонської області.