Тенісна школа - Січеславська Просвіта

Тенісна школа

Від самого зародження «Просвіта» мала своїм завданням виховання української молоді в любові до України і придатної до здобуття та розбудови української держави. Саме Українські Січові Стрільці, вихованці «Просвіти» у патріотичних організаціях Січ, Луг, Соколи і Пласт здобули українську державу ЗУНР 1 листопада 1918 року і захищали Українську Народну Республіку від більшовицьких загарбників на сході України. І в наш непростий час «Просвіта» методично та системно працює над продовженням і розвитком цих традицій – хочемо бачити молодих українців здоровим поколінням, для котрого українська держава є найвищою цінністю.

З перших годин активної фази російського вторгнення наша організація – Січеславська Просвіта – працює як волонтерський центр. Щодня допомагаємо десяткам родин з Луганської, Харківської, Донецької, Запорізької областей, що вимушено знайшли прихисток у Дніпрі.

Спілкуючись з батьками та дітьми, ми вочевидь бачимо проблему соціалізації дітей у новому для них місті. Розірвані дружні стосунки, розпорошені навчальні класи – все це дуже гостро сприймається дітьми будь-якого віку. Ще у травні нами було прийнято рішення організувати безкоштовні заняття з тенісу для дітей переселенців. А вже зараз групові секції відвідують близько 100 дітей.

В літній сезон вдалося знайти відкриті тенісні корти та домовитися про безкоштовне використання з розпорядниками, які є друзями нашої організації. Але сезон відкритих вуличних кортів триває до вересня, і зараз нам необхідно визначитися з подальшим місцем проведення занять, тобто почати проводити заняття на критих кортах, що є дуже затратно з фінансової сторони.

Тож просимо вас підтримати тенісну школу для дітей переселенців: якщо є можливість – фінансово, комунікаційно, або інформаційно, розмістивши на своїх ресурсах в інтернеті, або надавши інформацію про організації, до яких можна звернутися за допомогою.

У нас є готовий проєкт. За запитом надамо Вам для ознайомлення бюджет проєкту.

Фотоальбом з наших тренувань

«Просвіта» бажає всім українцям бути здоровими завдяки фізичним вправам і спортові.