ПУБЛІЧНА ЗАЯВА: Звернення до Вищої ради правосуддя стосовно голови Зіньківського районного суду - Січеславська Просвіта

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА: Звернення до Вищої ради правосуддя стосовно голови Зіньківського районного суду

Лист від 19 вересня 2023 року
Вища рада правосуддя
вул. Студентська, 12-а, м. Київ, Україна, 04050
[email protected]

ПУБЛІЧНА ЗАЯВА

Шановні члени Вищої ради правосуддя,

Ми, члени Січеславської Просвіти, звертаємося до вас з проханням провести розслідування щодо діяльності голови Зіньківського районного суду Полтавської області, Сергія Должка, та ухвалити рішення про його звільнення.
Ситуація, на яку ми звертаємо вашу увагу, має велике значення для нашої держави та суспільства в цілому. 23 серпня 2023 року був винесений вирок Зіньківського райсуду у справі № 530/337/23, який викликав серйозні сумніви щодо об’єктивності та законності рішення. За нашим переконанням, необхідно провести дисциплінарне розслідування щодо діяльності цього судді.
Основні загрози та ризики, пов’язані з діяльністю судді Сергія Должка, включають:
Нелояльність до конституційної демократії: Суддя Должко демонструє нелояльність до конституційних принципів, які визначають фундаментальні цінності нашого суспільства.
Можлива підривна діяльність: Рішення суду, прийняте суддею, може бути сприйняте як підривна діяльність, яка може створити загрозу для стабільності та законності в країні.
Низький рівень компетентності: Зазначений вирок свідчать про низький рівень юридичної компетентності судді, що порушує основні принципи справедливості та правопорядку.
Поширення конспірологічних теорій: Дії судді можуть підтримувати поширення конспірологічних теорій та негативно впливати на інформаційну обстановку.
Недотримання закону: Суддя Должко стверджує, що деякі закони та укази Президента України не мають конституційного підґрунтя, що є неправомірним тлумаченням законодавства.

Прошу надати правову оцінку рішення судді Сергія Должка у кримінальній справі № 530/337/23 і, у випадку виявлення порушень, притягти його до відповідальності.

З надією на швидке реагування та вжиття відповідних заходів,
Сергій Тютюнник
т. +380961732537

Голова Дніпровського міського об’єднання
ВТ «ПРОСВІТА» ім. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА