Художня студія "Сонячна" - Січеславська Просвіта

Художня студія “Сонячна”

Художня студія СОНЯЧНА – спільнота вільних художників- аматорів різного віку 

Художня студія “Сонячна” існує з червня 2015 року. Спершу це була група, створена з метою проведення занять арт-терапією з ВПО на базі центру по роботі з переселенцями «Допомога Дніпра». Потім, поряд із заняттями арт-терапією, група почала розвиватися як художній клас для дітей.

Зараз в студії займаються діти і дорослі.

Вік маленьких художників від 6 до 12 років. Заняття проходять в студії двічі в тиждень і являють собою не тільки малювання, а й освітньо-пізнавальну складову. 

На різних етапах розвитку студії нам допомагали хороші люди матеріалами, а так само організацією виставок робіт.

За роки існування було проведено більше десяти тематичних виставок та дві благодійні виставки-продажу робіт наших художників. Завдяки коштам, зібраним від продажу робіт дорослих учасників студії, було зібрано 10000 грн., які були передані як допомога в придбанні фронтового автомобіля для Української армії. Отримані гроші від продажу дитячих малюнків були витрачені на полотна та пензлі для юних художників.

У 2017 році ми вирішили, що наша сонячна студія обов’язково повинна мати назву і одностайно назвали її “Сонячна” тому що атмосфера в студії дружня, тепла і сонячна. А ще у  Сонячної є дітки-промінчики, які світять радістю, мріями, надіями, сміливістю і гумором, що видно з їх картин. Вони створюють прекрасне, і це робить не тільки наших діток щасливими і самодостатніми, а й добрішим і прекрасним світ в якому ми живемо.

Керівник  студії Людмила Хапатько.

Телефон 0676347663

Телеграм канал Просвіти https://t.me/PROSVITADNIPRO