Всеукраїнські Гончарівські читання у Дніпровській Політехниці - Січеславська Просвіта

Всеукраїнські Гончарівські читання у Дніпровській Політехниці

106 років тому, 3 квітня 1918 року, народився український письменник, публіцист та громадський діяч Олесь Терентійович Гончар. Життя та творчість класика тісно пов’язані з Січеславщиною!

У теплий весняний день 3 квітня в НТУ “Дніпровська політехніка” відбулося надзвичайно змістовне та натхненне дійство — Всеукраїнські Гончарівські читання “СЛОВО ОЛЕСЯ ГОНЧАРА: ГОЛОС ПОКОЛІНЬ”.

Захід, організований Центром культури української мови імені Олеся Гончара та Кафедрою філології та мовної комунікації Дніпровської Політехники, зібрав навколо безсмертного слова Олеся Гончара студентів і викладачів з Полтавської та Дніпровської політехнік, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки, учнів Кам’янського ліцею інформаційних технологій та творчу інтелігенцію Січеславщини.

Сергій Тютюнник, голова Січеславської “«Просвіти», поділився своїми враженнями: “Це було незабутнє культурне свято у Дніпрі! Організатори вдало створили формат, що гармонійно об’єднав яскраві музичні виступи, літературні читання, виконані з акторською майстерністю, та презентації досягнень освітніх закладів, подарувавши всім справжню святкову та надихаючу атмосферу. Мені було надзвичайно приємно отримати запрошення від просвітян з Дніпровської Політехніки, і я висловив щирі побажання студентам та науковцям продовжувати зберігати та примножувати українську спадщину, а також подякував за їхню невтомну працю від імені нашого Товариства «Просвіта».

Сергій Тютюнник, голова Січеславської «Просвіти»