Безкоштовні курси української мови - Січеславська Просвіта

Безкоштовні курси української мови

Протягом декількох останніх років Січеславська Просвіта проводить для жителів міста Дніпро Безкоштовні курси української мови, які може відвідати кожен житель нашого міста.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:
ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР – 18:30-20:00

Безкоштовні курси української мови у Січеславській Просвіті
Безкоштовні курси української мови у Січеславській Просвіті

Як показує практика, слухачі починають вивчати українську мову з різних причин – чи то з потреби у професійному зростанні, чи то бажання повернутись до батьківських коренів, чи то необхідність крокувати у ногу з часом. Але, в кінці курсів їх усіх завжди об’єднує одне – любов до української мови, яку вони вивчили на Безкоштовних курсах української мови завдяки талановитим викладачам, які захоплюють увагу слухачів, піклуються про доступність і зручність викладання та завжди додають багато цікавинок до навчального процесу.

Безкоштовні курси української мови в Січеславській Просвіті в 2019 р.

З вересня 2020 р. Січеславська Просвіта продовжила цю хорошу традицію, яка має багатьох прихильників серед жителів міста, тому починаємо готуватись до чергового сезону Безкоштовних курсів вивчення української.

Але, для того, щоб усе відбулось, нам потрібна Ваша допомога. І є два варіанти як це можна зробити:

Якщо Ви чудово володієте українською мовою, маєте навики її викладання та проживаєте у м.Дніпро тоді можете

Якщо ж у Вас інша освіта, Ви не проживаєте в Дніпрі чи Ви не маєте можливості витрачати час на волонтерську роботу тоді можете

Дякуємо, що не залишились байдужими і обрали зручний для себе варіант підтримки.