Безкоштовні курси української мови - Січеславська Просвіта

Безкоштовні курси української мови

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ekm9asYfb65XfGqr6

«Курси української мови у Січеславській Просвіті» продовжують свою роботу та запрошують на україномовний розмовний клуб!

Як відомо, наше місто – Дніпро – русифіковано під впливом окупаційної влади радянських часів і поки російська мова залишається домінуючою. Це становить гостру проблему в ідентифікації мешканців міста себе як українців. Ситуація, коли мова метрополії ще довго має досить сильні впливи на суспільство, є характерною для націй, що вийшли з-під тіні колоніального правління.

Мова – складова національної ідентифікації, і ми прагнемо щоб дніпряни дедалі більше ідентифікували себе як українці, а відвідувачі наших курсів стали провідниками цих тенденцій у своїх осередках спілкування, родинах. Наше завдання – підсилити стійкість Січеславщини шляхом кристалізації ідентичності.

Проєктом передбачено проведення занять із групами в кількості до 15 відвідувачів двічі на тиждень тривалістю 90 хвилин. За оголошеним нами набором на курси ми вже отримали більше 150 анкет охочих стати слухачами, зустрічі вже проводяться, а набір триває й досі.

В ході спілкування кожен зможе потренувати свої навички говоріння, подолати «мовний бар’єр», знайти однодумців та гарно провести час.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ekm9asYfb65XfGqr6

МОВА — НАША ЗБРОЯ. Разом переможемо!

Анонси у телеграм каналі Просвіти: https://t.me/PROSVITADNIPRO

Одна з груп курсів української мови від Січеславської Просвіти