Християнський клуб - Січеславська Просвіта

Християнський клуб

Життя – це шлях. Господь дає нам свободу волі обрати СВОЮ дорогу.
У когось вгору – розбитими ногами вузькими стежками змащених кров’ю і потом вірян, з Христом в серці і добрими справами в заплічнику.
У когось донизу – геть від спасіння Вічного до буття тимчасового.
Смерть не може і не вміє подолати Любов. Любов на Хресті завжди перетвориться на Воскресіння та Вічне життя.
Бог є Любов, а Любов – це Господь наш Ісус Христос.

Зареєструйтеся у формі, щоб отримати запрошення на зустрічі Християнського клубу Січеславської Просвіти.

Посилання на Форму реєстрації


Христос Воскрес!

До Січеславської “Просвіти” завітав голова Ради Християнських Церков Дніпра, Настоятель церкви Покрова в УГКЦ священик отець Василь Колодій. Голова Просвіти Сергій Тютюнник провів невеличку екскурсію по світлицям, гурткам і майстерням Просвіти для отця Василя та його супутників волонтерів, розповів про діяльність Січеславської “Просвіти” в умовах війни. З перших годин нової і жахливої фази (з 24 лютого) російсько-української війни Січеславська “Просвіта” працює як мобілізаційний, координаційний та волонтерський центр. Продовжується і лише міцнішає наша співпраця з християнською Церквою!

Сергій Тютюнник та отець Василь Колодій

До Січеславської “Просвіти” завітав Декан Дніпровського деканату, Донецького екзархату УГКЦ священник отець Михайло Неїжмак.

Голова Просвіти Сергій Тютюнник провів невеличку екскурсію по світлицям, гурткам і майстерням Просвіти для отця Михайла, розповів про діяльність Січеславської “Просвіти” в умовах війни.

Продовжується і лише міцнішає наша співпраця з християнською Церквою!

Сергій Тютюнник та отець Михайло Неїжмак