Вініл Клуб - Січеславська Просвіта

Вініл Клуб

Вініл Клуб Січеславської Просвіти – це пошук історичної складової музики та намагання народу зберегти самобутність своєї культури попри всі утиски зі сторони московитів, беручи до уваги як епоху царизму, так і період срср.

Вплив товариства «Просвіта» на розвиток музичного мистецтва нашого краю вже неодноразово був описаний істориками та продовжує вивчатися дослідниками. 

Наші просвітяни 1905-1921 років вели культурно-просвітницьку працю серед населення, піднімаючи його культурний та освітній рівень, а як наслідок, і рівень національної самосвідомості. Позаяк діяльність музичної комісії «Січеславської Просвіти» була однією з пріоритетних, була здійснена велика робота з відродження та збереження музичних традицій Січеславського краю. 

З метою запобігання втрати історичної складової музичної культури українського народу, «Просвіта» працювала над збереженням музичної спадщини краю, шукала стародавні народні пісні, закликала громадян передавати записи народних пісень до її фонду. Квінтесенцією цієї діяльності стало формування у населення (через розвиток освіти й культури) сталої української ідентичності та формування державотворчих настроїв. 

Започатковуючи Вініл Клуб Січеславської Просвіти, ми прагнемо створити унікальний музичний простір етнічної музики України. Простір, який дозволить користувачеві долучитися до таємничої душі українського народу, його історії, музики та співу, традицій та сучасності, відчути особливий дух і голос нескореної України. 

Музика облагороджує звичаї, і ми хочемо привернути увагу до перлин, що стануть світовим надбанням найвищого рівня культури та естетики. Культура прослуховування музики з платівок також є частиною українською музичної культури. 

Запрошуємо вас слухати музику, слухати свою душу. 

Приєднатися до кола та отримати запрошення на зустрічі ви можете заповнивши форму: https://forms.gle/LAxKsxLbWrNsrq6x8

Слідкуйте за анонсами в Telegram каналі Просвіти: https://t.me/PROSVITADNIPRO