Українська режисерка, просвітянка з Січеславщини, Катерина Стрельченко, наразі знаходиться у Німеччині, представляючи свій фільм «Шукачі загублених душ» - Січеславська Просвіта

Українська режисерка, просвітянка з Січеславщини, Катерина Стрельченко, наразі знаходиться у Німеччині, представляючи свій фільм «Шукачі загублених душ»

Документальна стрічка розповідає про пошуково-рятувальний загін «Антарес» з Павлограду. Головні герої – собаки та їх наставники мають одну спільну ціль – знайти людей, що загинули та зникли безвісти. Повернути їх із небуття. У фільмі реальні історії, що крають душу. Це унікальна для України та світу пошукова команда, що виконує надважливу соціальну місію.

Катерина Стрельченко: “Перші покази фільму пройшли у найбільшому місті Саксонії. Лейпциг, який асоціюється в мене, перш за все з музикою Мендельсона, Шумана, Вагнера, Гріга, гостинно познайомив нас зі своєю історичною частиною. Ми зайшли у церкву св. Томи, де працював Бах, пройшлися найбільшим вокзалом Німеччини, подивилися на пам’ятник Гете навпроти старовинної торгівельної біржі, прогулялися Ринковою площею, де по вівторках та п’ятницях торгують квітами, овочами, ковбасами. Місто потроху готується до різдвяних свят.

Ввечорі зустрічі з глядачами, які гостро та емоційно реагують на фільм. Розпитують, діляться думками, дякують. Не вистачає головної героїні стрічки Лариси Борисенко, бо частина запитань саме до неї: про собак, кількість знайдених, особливості методики. Говоримо про документальне кіно, про теми, які сьогодні так важливо висвітлювати.

Разом з копродюсером туру Катериною Головачовою та лінійною продюсеркою Анною Бабенко плануємо наступні покази”.

Катерина Стрельченко

Сергій Тютюнник, Січеславська Просвіта