Книжки із Великої Британії у Січеславській Просвіті - Січеславська Просвіта

Книжки із Великої Британії у Січеславській Просвіті

До нас прибули книги від десятків провідних видавництв Великої Британії, зокрема Penguin Random House, Oxford University Press, HarperCollins, Macmillan, Unbound. Серед видань – книги англійською мовою для дітей та підлітків (художня література, нонфікшн-видання, книги для вивчення англійської мови) та література для дорослих – класика, біографії, мемуари, репортажі, есеї, видання для саморозвитку, сучасна проза англійською мовою.

Зараз дуже важливо розповідати всьому світові про Україну, українців, нашу культуру та про те, чому нам важлива наша суверенна держава, і про ворога, який на нас напав. Це неможливо зробити без знання іноземних мов. Англомовна книжка допоможе у вивченні мови. Отримані книжки ми будемо використовувати на заходах Січеславської Просвіти для заохочення учасників наших діючих та майбутніх проєктів.

Отримані нами від Українського ПЕН у рамках спільної ініціативи Book Aid International, Англійського ПЕН та Міжнародного ПЕН, це частина з понад 25 тисяч (12 тонн) різножанрових книжок, які наприкінці листопада прибули із Лондона до Києва. Амбасадорами ініціативи в Україні вже стали автори – Софія Андрухович, Андрій Бондар, Світлана Тараторіна, а також режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв.

Щиро дякуємо всім, хто допоміг українцям отримати ці чудові видання. Ми відчуваємо підтримку незважаючи на сотні і тисячі кілометрів між нами.