Духовно-культурний центр «Українське подвір’я» - Січеславська Просвіта

Духовно-культурний центр «Українське подвір’я»

Духовно культурний центр “Українське подвір’я”

Духовно-культурний центр «Українське подвір’я» – це соціальний проект, метою якого є національне-патріотичне виховання, духовний розвиток та навчання дітей і їх батьків.

Центр здійснює свою діяльність за підтримки Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність” та Дніпровська єпархія Православної Церкви України Вікова категорія дітей які відвідують наш Центр це діти віком від 5 до 18 років.

Одним з головних завдань Центру є духовне збагачення вихованців шляхом оптимізації умов проведення вільного часу і захисту від негативів вулиці; соціалізація та національно-патріотичне виховання дітей різного віку сприяння їх соціальній орієнтації і моральній спрямованості, а також розширення світогляду та розвиток талантів.

В Українському Подвір’ї функціонують:
«Скарбничка малого українця» наш новий напрямок!
Запрошуємо дітей віком від 5-12 років.
Заняття курсу присвячені вивченню українських традицій, звичаїв, релігійних свят в доступній і зрозумілій для дітей формі.
Ми пропонуємо знайомство з народними іграми, загадками, прислів’ями і приказками, прикметами, виготовлення тематичних поробок до свят;
повчальні історії у вигляді лялькових театральних вистав;
перегляд тематичних фільмів/мультфільмів; відвідування музейних виставок.
Але ж яка скарбничка без найдорожчого скарбу всіх часів – книжок?
Тож наші ці заняття стимулюватимуть зацікавленість дітей до активного читання.
Ми разом читатимемо цікаві ілюстровані дитячі книжки класиків та сучасних українських авторів, а також якісні перекладні книжки і доповнюватимемо читання різноманітними творчими вправами: малюванням ілюстрацій, створенням закладинок до улюблених книжок, майструванням героїв історій з паперу чи інших матеріалів.
В рамках цих занять плануємо час від часу влаштовувати зустрічі з дитячими письменниками Дніпра та скайп-зустрічі з українськими письменниками; відвідувати дитячі бібліотеки, тематичні виставки.
«Народознавство»
Мета якого виховання у дітей почуття любові до батьківщини, розширення знань дітей про неї, про рідне місто, про людей, які прославили Україну та Дніпро. Цей блок передбачає екскурсії ознайомлення дітей та дорослих з історичними місцями, пам’ятниками та музеями.
Ці заняття орентовані на підлітків та дорослих відвідати можно кожної суботи о 10 годині;
На менш цікавим є напрямок «Уроки доброти» на якому діти навчаються толлератності, волонтерству , мотивації до вчинення добрих справ.
Ці заняття проходять у четвер о 16 годині
Не меньш цікавими та колоритними в нашому Центрі є наші Студіі : Музична та Театральна.
Основними компонентами заняття в них є робота з голосом, слухом, тілом, уявою, увагою в ігровій формі та способом чергування діяльностей.

Метою курсу є:
• розвиток уваги та пам’яті;
• творчого мислення;
• фантазії та уяви;
• відчуття ритму;
• тактильних відчуттів;
• пластики;
• мовлення (м’язів артикуляційного апарату);
• слуху та дихання.

Важливим чинником є отримання позитивних емоцій, які сприяють гармонійному розвитку особистості.
Працють за таким графіком
Музична студія: середа, субота.
Театральна студія : субота .
Також в нашому центрі діють такі напрямки як :
Мистецький хаб
Пеперопластика
Петриківський розпис
Англійська мова для початківців та підлітків
Уроки безпеки для дітей
Традиційна українська вишивка.
Разом з тим, для батьків дітей, які відвідують наші заняття та гостей проводяться такі заняття «Української мови для дорослих», курсу «Відповідальне батьківство» та «Традиційна українська вишивка».
З дітьми та батьками працює команда професіоналів!
Навчання в «Українському подвір’ї» проводиться на безоплатній основі та у зручний для дітей батьків час (вихідні дні та вечірній час).

Contact

  • +380686208293
  • www.voskresna.dp.ua
  • вул. Січових Стрільців, 3А, Дніпро