З Днем Волонтера! Віримо. Діємо! - Січеславська Просвіта

З Днем Волонтера! Віримо. Діємо!

Те, що ми робимо для себе, вмирає з нами, те, що ми робимо для інших, – залишається і стає безсмертним.

24-го лютого зранку вся країна прокинулась у новій реальності. А Січеславська Просвіта вже о 8-ій ранку відкрила свої двері як волонтерський та координаційний центр.

Мої багаторічні зв’язки з громадою УГКЦ та відомість у ролі піклувальника просвітницьких проєктів дали змогу побудувати складні ланцюжки взаємодії навколо організації, яку я очолюю. Просвіта стала хабом на Січеславщині, що із трьох сторін оточена областями з лінією фронту. Десятки волонтерів щодня працюють у нашому центрі. Це не тільки члени товариства Просвіта, а і народні майстри, музиканти, літератори й інші митці, а також підприємницькі кола.

За цей час ми співпрацювали з багатьма організаціями, що допомагають українцям у такий складний час: Фундація Українського Вільного Університету («Ukrainian Free University Foundation»), Салезіянське Згромадження святого Івана Боско УГКЦ, Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in need») з Чехії, «22nd Wild Life Association» з Німеччини, Благодійний фонд «Зимна Вода» зі Львівщини, Волонтерська організація «Разом» з Черкащини, Дніпровсько-Донецький екзархат УГКЦ, Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина», Союз Українок Америки («Ukrainian National Women’s League of America» (UNWLA)), Благодійний фонд «І на оновленій землі» та безліч невеликих організацій з Дніпра та області.

Люди – це найважливіше для нас! Не завжди легко щось зробити, не отримуючи жодної зарплати. Волонтери присвячують свій час та енергію для наближення перемоги.

Я безмежно вдячний усім, хто підтримує і допомагає!

Многая і Благая Літа, друзі!

Голова міського об’єднання Просвіта, Сергій Тютюнник