Відбувся кінопоказ від КіноКлубу Січеславської Просвіти - Січеславська Просвіта

Відбувся кінопоказ від КіноКлубу Січеславської Просвіти

11 грудня о 17:00 у Січеславській Просвіті дивилися фільм “Сунична галявина” (1957), режисер Інгмар Бергман. У фільмі піднімаються провокаційні питання самопізнання і людського існування, він вважається одним з найкращих фільмів Бергмана.

Координатор КіноКлубу Ірина Годованець, автор Блогу Ірини про кіно 📽 https://t.me/blogIprokino на своїй сторінці у Facebook про подію

«Ах, коли твір мистецтва такий прекрасний, яким неймовірно гарним має бути те, що його надихнуло!»«Сунична галявина» шведа Інґмара Берґмана вже давно стала кінокласикою. Також це один із моїх улюблених фільмів, і якщо постало питання, про що б я хотіла розповісти, який фільм я б хотіла показати більш широкому колу людей, то сумнівів майже не виникло:) Дякую всім, хто долучився до організації, дякую всім тим, хто у цей холодний та вітряний суботній вечір не полінувався прийти і доторкнутися до прекрасного. Зі слів відвідувачів: – «Я давно вважаю приміщення Просвіти ідеальним для показів фільмів, і ось нарешті це відбувається. Але ж як незвично, що перегляди починаються зі шведської класики!» – «Зараз такого кіна вже не знімають!» – «Кільканадцятигодинна мандрівка у такому поважному віці місцями дитинства, юності та молодості буквально і як подорож життєвим шляхом головного героя. Ось є люди, в очах яких він не дуже хороший, ось є ті, хто згадує про нього добре, а ось ще є молодь, дивовижна молодь, дивлячись на яку не шкодуєш, що прожив це життя, вони надихають!»Та інше…Далі – тільки більше!