У Січеславській Просвіті відбулася онлайн трансляція ІХ читань Світ ідей Степана Бандери та виклики XXI століття - Січеславська Просвіта

У Січеславській Просвіті відбулася онлайн трансляція ІХ читань Світ ідей Степана Бандери та виклики XXI століття

Вчора у Січеславська Просвіта як інформаційного партнера Бандерівські читання відбулася онлайн трансляція ІХ читань Світ ідей Степана Бандери та виклики XXI століття.

Приводимо декілька відгуків присутніх у Дніпрі та Києві:

Січеславська Просвіта

Valentyna Polons’ka, Січеславська Просвіта:

Людей зібралося не так багато, як хотілося б, бо одне діло назватися бандерівцем та заселфитися біля пам’ятника Бандері, але зовсім інша справа ДІЯТИ як бандерівець, або хоча б, як мінімум, прочитати його працю, хоч одненьку… Тут у нас зазвичай, більше тих, хто, як казав класик (с) на словах, а не на ділі…😏Але менше з тим. На жаль, цьогоріч не вдалося особисто відвідати подію, хоч і збиралася, та не завжди все залежить від наших бажань… Так ось. Сказати, що це було цікаво – не сказати нічого. Бо Бандерівські читання – це надзвичайно високий рівень інтелекту, це незламний Бандерівський Дух , це потужна Сила націоналізму, це глибина порушених питань з розбудови та утвердження держави Україна та бачення і пропозиції шляхів їх вирішення від блискучих доповідачів, які і є справжньою інтелектуальною елітою України, серед яких складно виділити когось одного, бо всі – надзвичайно потужні. Окрема і особлива подяка – Ірина Фаріон – за емоційний запал, що надихає і спонукає до правильних дій. Yuriy Syrotyuk і всім причетним велике спасибі за організацію події. Дякую також Сергій Тютюнник, Max Dorofieiev, Iryna Hodovanets за організацію онлайн трансляції. Шануймося!

Max Dorofieiev, Січеславська Просвіта:

Станіслав Дуб та Максим Дорофєєв, Січеславська Просвіта

Дозвольте подякувати від представників купи правильних організацій міста Дніпра, які спостерігали київські Бандерівські читання онлайн в Січеславській Просвіті дружній команді УССД: Юрій Олійник, Tetyana Boyko, Oksana Motrynchuk, і, звісно, “перпеттум мобіле” інтелектуального дійства імені Степана Бандери моєму побратимові Yuriy Syrotyuk! Ви неймовірні молодці! Все це зробити, організувати, зшити, склепати, донести без додаткових (будь-яких!) ресурсів можуть лише люди виняткові і особливі – ідейні, молоді, енергійні, інтелектуальні, красиві і прекрасні) Якими ви безперечно є! Про гостей і їхні доповіді напишу окремо, бо зараз осанна зброярам духовного фронту, який є важливим, бо ТУТ перемога, бо ТУТ якість, а не кількість, бо ТУТ Слово, а воно завжди спочатку, завжди в авангарді!Щиро дякую особисто і від моїх друзів по правильним справам. Ви – кращі! #УССД_Натхнення_Бандера

Larysa Nitsoi, Київ:

“Український націоналізм неможливо знищити, його можна лише вкрасти”. Задумалася. Як не поливай брудом українських націоналістів, як не виховуй у людей страх до націоналізму чи відразу, як не формуй несприйняття націоналізму, але (не гендер, фемінізм, толерантність, мультикультуралізм, космополітизм тощо, вибачте, не збираюся нікого ображати), саме український націоналізм піднімає українців на боротьбу. Так було завжди. Так є тепер. Саме націоналізм покликав народ на Майдан. Саме націоналізм повів українців рити окопи і стати стіною проти Мордору. Так, українські націоналісти поки в меншості, але націоналістичний дух – то така сила, що, навіть перебуваючи в меншості, його достатньо, щоб піднімати більшість на боротьбу. Як лише вороги не намагалися знищити в українцях націоналізм! І ніби вже й не раз вдавалося – а він все одно звідкілясь виринає в людях.У наш час націоналізм, якщо вбити не вдалося, вирішили вкрасти, рейдернути, роздерибанити. Розтягнути на гвинтики і присвоїти тими, хто ніколи націоналістом не був, не став, сіє далі вороже ставлення до націоналістів, однак, тулить до себе якимось боком якісь частини націоналізму, при цьому націоналістом не стаючи… Сьогодні цей хитрий процес ми спостерігаємо постійно…Фраза “Націоналізм неможливо знищити, його можна лише вкрасти” належить не мені. Її сказав сьогодні Євген Карась на Бандерівських читаннях. Колись я думала, що “Бандерівські читання”, це збираються, як у хаті-читальні, і читають по колу праці Бандери, які він колись писав. Все не зовсім так. Вже 9-тий рік поспіль Юрій Сиротюк збирає на Бандерівські читання в Києві широке коло загалу, щоб послухати цікавих лекторів, науковців з високими званнями, дослідників, активістів, виступи яких звучать в унісон зі світом ідей Степана Бандери. Це пошуки відповідей на виклики. Це читання Бандери по-новому, по-сучасному.Було дуже цікаво. Як завжди. Чудове товариство і прекрасне надихаюче спілкування. Дякую.