Січеславська Просвіта і ТРЦ «NEO PLAZA» провели зустріч українського розмовного клубу у форматі показу 📽 української короткометражної анімації з обговоренням. - Січеславська Просвіта

Січеславська Просвіта і ТРЦ «NEO PLAZA» провели зустріч українського розмовного клубу у форматі показу 📽 української короткометражної анімації з обговоренням.

А як минув ваш вечір п’ятниці? ✨

Січеславська Просвіта і ТРЦ «NEO PLAZA» провели зустріч українського розмовного клубу у форматі показу 📽 української короткометражної анімації з обговоренням.

Кожному, хто не зміг долучитися до нашого заходу, ми пропонуємо до перегляду нашу підбірку анімації із посиланням, де можна подивитися безкоштовно.

Січеславська Просвіта і ТРЦ «NEO PLAZA» провели зустріч українського розмовного клубу у форматі показу 📽 української короткометражної анімації з обговоренням

Гарного перегляду! 👀

🌠 «Риболовля восени», 1968, реж. Алла Грачова. Студія Київнаукфільм.

Двоє нерозлучних друзів-ведмежат рибалять та намагаються спіймати хмаринку на сухий горох. Мінімалістичний меланхолійний й дещо абсурдний ноктюрн. Героями фільму Алли Грачової традиційно виступають не лише звірята, але й пори року та частини доби.

Дивитись тут: https://youtu.be/FlJleCPX3_A

📃 «Бережіть папір», 1929, реж. Ройтман. Студія Українфільм.

Цей відверто кафкіанський фейлетон оповідає драму пересічної людини, що заблукала у лабіринтах бюрократії. Сюжет закликає відмовитися від надмірної паперової роботи, уникати марної бюрократичної тяганини, оптимізувати виробництво та використовувати технології переробки.

Дивитись тут: https://youtu.be/zwZI2_eEYD0

❄ «Казка про білу крижинку», 1974, реж. Євген Сивокінь. Студія Київнаукфільм.

Історія про маленького Пінгвіна й великого Кита, які живуть на крижаному острові й підтримують на ньому порядок. Це фільм на екологічну тему, який підіймає проблему антропогенного впливу на природу.

Дивитись тут: https://youtu.be/Lsqd_riky_s

🐠 «Рокіровка», 1979, реж. Євген Сивокінь. Студія Київнаукфільм.

Один добропорядний громадянин обідав й байдуже споглядав за рибками у своєму акваріумі. Та раптом з мутної води випірнуло справжнє чудовисько. Проте небажання напружуватися навіть для порятунку власного життя, привело героя до поневолення. А може насправді в його житті нічого суттєво не змінилося? Фільм був створений в епоху «застою» й певною мірою став сатирою на цей історичний період.

Дивитись тут: https://youtu.be/o7hIvWmlykU

🏃 «Обережно – нерви!», 1975, реж. Євген Сивокінь. Студія Київнаукфільм.

Людина протягом дня піддається постійним стресам: шкідливі звички, громадський транспорт, робота, перенасичення інформацією. Та приходить момент, коли внутрішня сутність людини не витримуючи повстає.

Дивитись тут: https://youtu.be/djOJzOk7wKY

🎁 І бонус – мультфільм, який ми не встигнули подивитися на заході.

«Засипле сніг дороги», 2004, реж. Євген Сивокінь. Студія Укранімафільм.

Фільм знятий із застосуванням техніки піску, де упродовж 7 хвилин автор розповідає історію про дитинство та старість, де переплітаються сни та спогади.

Дивитись тут: https://youtu.be/rnjhTlQ2280

Не забудьте підписатись на телеграм канал Січеславської Просвіти: https://t.me/PROSVITADNIPRO