Просвіта наживо - Січеславська Просвіта

Просвіта наживо

Просвіта наживо” це проект Січеславської Просвіти спрямований на збір коштів у сумі 27 199 грн. на купівлю фотокамери бездзеркальної Canon EOS M50 + 15-45 IS STM Web Kit Black (2680C060WCK).

Для чого це? Необхідність в якісному обладнанні для трансляції відео стояла перед нашою організацією давно. У нас проходили унікальні лекції але не було змоги їх якісно записувати і багато чого через це втрачено. Для прикладу, ось деякі лекції з нашого каналу YouTube.

Світова пандемія COVID-19 і як наслідок, обмежувальні та карантинні заходи боляче вдарили по діяльності багатьох організацій. На даний момент ми не маємо змоги проводити масові заходи такими темпами, як раніше (близько 200 в рік). Тому, бажаємо ми того чи ні, змушені переводити нашу діяльність в мережу Інтернет і проводити трансляції наживо. Для цього на потрібна Ваша допомога.

Що вже зробили ми?

Ось ще звіт (але на жаль не повний) в хронологічному порядку за декілька останніх років нашої діяльності можна переглянути в розділі “Новітня історія“.

Що потрібно зробити?

  • Перерахувати посильну для Вас суму на рахунок Січеславської Просвіти

  • Поширити цю сторінку у Вашій улюбленій соціальній мережі, закликавши Ваших друзів підтримати цей проект.

Звітність за використання добровільних внесків публікуватиметься щоміcяця на сайті Дніпропетровського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка (prosvita.dp.ua).

Фінансова дисципліна – невикористані кошти за поточний місяць будуть використані в наступному. Пожертви поверненню не підлягають.

Наші реквізити – Повне найменування юридичної особи: Дніпропетровське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченко. Код ЄДРПОУ: 19088983. Дата реєстрації: 16.05.1995. Голова: Єкшов Віктор Володимирович. Організаційно-правова форма: Громадська організація. Рахунок в банку (формат IBAN): UA643052990000026006050024464

Наші контакти – Адреса: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Шевченківський район, вулиця Володимира Мономаха, будинок 17А. Телефон для довідок: +380 56 767-03-28. Або можете написати нам, через форму зворотного зв’язку на сторінці Контакти.