Єгор Гуськов Архіви - Січеславська Просвіта

Єгор Гуськов

Січеславська область – публічне обговорення

В останній час нагально постала проблема декомунізації назви нашої області. Просвіта запрошує громадськість міста обговорити пропозицію перейменувати нашу область на Січеславську.

Попри те, що назва Січеслав вже давно використовується багатьма патіотичними мешканцями міста, для багатьох громадян ставлення до цього топоніму залишається складним і неоднозначним.

Допомогти розібратись в історії походження цієї назви, важливості завтердження цієї назви на державному рівні та суспільних проблем, які це може викликати, нам допоможуть активіст Кирило Дороленко, історик Микола Чабан та журналіст Maks Mirošnyčenko.

Взяти участь в обговоренні запрошуються як прихильники впровадження назви Січеславська область, так і опоненти цієї ініціативи. По завершенню виступів доповідачів, відвідувачам заходу буде надана можливість поставити запитання та висловити власні думки.

Чекаємо на вас 10 лютого 2018 р. з 16:00 по 18:00 в приміщенні Січеславської Просвіти за адресою вулиця Володимира Мономаха 17А, другий поверх. Вхід безкоштовний. Спілкування відбуватиметься українською мовою.