Інститут соціального проектування "ІнСоц" - Січеславська Просвіта

Інститут соціального проектування “ІнСоц”

Інститут соціального проектування "ІнСоц"

Інститут соціального проектування “ІнСоц”  – взаємодія органів державної влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю залишається малоефективною через недостатню прозорість діяльності цих органів та забюрократизовані процедури такої взаємодії, низький рівень взаємної довіри. Цілеспрямовано долаючи виявлені розриви ми сприятимемо посиленню авторитету та ролі держави, збільшенню рівня взаємної довіри. Недостатній для змін залишається рівень залучення громадськості до процесів місцевого значення.

Ми вирішили, що роботу необхідно починати з підвищення самосвідомості людини як громадянина. Необхідно формувати усвідомлення людиною себе суб’єктом діяльності громади.

Робимо це через організацію просвітницьких заходів для посилення участі громадян в політичному процесі і становленню більш відповідального та прозорого державного врядування.

Співтовариство, що виникає під час заходів ІнСоц швидко консолідується. Ми здатні створювати тимчасові команди і швидко досягати цілей своїх проектів. А потім формувати інші конфігурації в інших проектах. Ми представляємо собою пульсуючу проектними групами спільноту.

ІнСоц створює простір, у якому люди вчаться узгоджувати власну волю з баченням і мотивами інших людей.
Ми сприяємо соціальній ідентифікації. Тут вільно діляться ресурсами за рахунок високого індексу довіри між членами. Ти отримуєш можливість «розподіляти» ресурси не тільки у вигляді грошей і часу, а й досвіду, знань, влади для вирішення будь-яких завдань.

Спільнота підсилює своїх членів до такого рівня, що вони стають здатні впливати на владу, як місцеву, так і національну. І робити це таким чином, що реально відбуваються зміни у просторі.

Запрошуємо Вас, приєднатися до спільноти ІнСоц.

Ми не конкуруємо з іншими структурованими групами, а прагнемо поєднати зусилля задля соціальної синергії ініціатив.

Contact