АIESEC та Січеславська Просвіта: надихаючи молодь на позитивні зміни - Січеславська Просвіта

АIESEC та Січеславська Просвіта: надихаючи молодь на позитивні зміни

21.04.2023 р.
У рамках конференції міжнародної молодіжної організації AIESEC, присвяченої проєкту для молоді “Найбільший урок у світі”, відбулася зустріч зі спеціальним гостем – головою Січеславської Просвіти, Сергієм Тютюнником. Пан Тютюнник поділився досвідом роботи з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та розповів про співпрацю громад та НГО у цій сфері.

“Найбільший урок у світі” – це молодіжна ініціатива, створена Project Everyone та UNICEF, яка має на меті надихнути молодь та дітей на позитивні зміни у світі. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, а учасники мали змогу дізнатися більше про важливість соціалізації та адаптації ВПО.
Як зазначив голова Просвіти Сергій Тютюнник: “Співпраця між громадами та НГО є важливою для соціалізації та адаптації ВПО. У своїй діяльності, Січеславська Просвіта розробляє освітні проекти та ініціативи, а також надає психологічну та культурну підтримку ВПО”.

Сергій Тютюнник також підкреслив роль влади та ресурсів для громадських ініціатив у підтримці внутрішньо переміщених осіб. Учасники заходу мали можливість обговорити різні аспекти співпраці між громадами, НГО та владою, що сприяють розвитку українського суспільства та зміцненню спільноти.

Телерам Канал Січеславської Просвіти https://t.me/PROSVITADNIPRO